Naudojimosi taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

Šios svetainės liguabc.lt taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja naudojimąsi liguabc.lt , atsakomybę bei svetainės kūrėjų atsakomybę.
Šios taisyklės taikomos visiems interneto svetainės lankytojams, norintiems naudotis svetainės liguabc.lt paslaugomis.

Tinklalapio informacija ir priemonės pateikiamos TIK informacinio, pažintinio pobūdžio.

2. Atsakomybės ribojimas

liguabc.lt  visiškai ir jokiais būdais neatsako už trečiųjų asmenų pateiktų tinklalapių turinį, veiką ar už vartotojų (lankytojų) diskusijų ir komentarų turinį bei su tuo susijusias pasekmes. liguabc.lt  turi visišką teisę keisti tinklalapio turinį, neįspėjant lankytojų. Tinklalapyje draudžiama skelbti šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, kurstomą tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą, platinamą, propaguojamą ar reklamuojamą pornografiją ir kitą Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią medžiagą. Tokią informaciją liguabc.lt  skleidę asmenys (lankytojai) atsako pagal LR įstatymus. Todėl tinklalapio lankytojų asmeninių duomenų tvarkytojas (liguabc.lt) įstatymų nustatytais atvejais gali paviešinti (atskleisti) teisėsaugos institucijoms visus turimus lankytojų asmens duomenis apie pažeidėjus jei tokie turimi.

3. Autorinės teisės

liguabc.lt logotipas, domeno vardas, interneto svetainės liguabc.lt  dizainas, tekstinė svetainės informacija ir jos programinė įranga nuosavybės teise priklauso UAB "Infoma".

Visi liguabc.lt vaizdai ir nuotraukos pateikiami išskirtinai tik informaciniais - pažintiniais tikslais ir visos autorinės teisės į juos priklauso autoriams.

liguabc.lt  esančią tekstinę informaciją, kuri yra saugoma pagal LR autorių ir gretutinių teisių įstatymą, kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško tinklalapio savininko sutikimo griežtai draudžiama.

4. Privatumo politika - asmens duomenų apsauga

liguabc.lt nerenka ir nesaugo jokių asmeninių duomenų.
liguabc.lt rodo trečiosios šalies reklamos bendrovių skelbimus, kai Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje. Šios įmonės gali naudoti informaciją (išskyrus vardą, adresą, elektroninio pašto adresą arba telefono numerį) apie jūsų vizitus į šį ir kitus tinklalapius, kad būtų galima pateikti reklamas apie prekes ir paslaugas, kurios jus domina. Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie šią praktiką spauskite čia.